Wyposażenie mieszkalnych wnętrz – legendarne marki, ładne modele,

Deco skład wyposażenie wnętrz

nieprzeciętne rozwiązania
Wyposażenie wnętrza domu nadaje mu niesztampowy charakter, który sprawia, że staje się ono nacechowane indywidualizmem.

Wybór odpowiednich mebli pozwala na stworzenie przestrzeni nie tylko ładnej, niemniej jednak i funkcjonalnej. Interesującym wyborem są na przykład ławy i leżanki.

Decosklad pl

Te innowacyjne i okazjonalnie napotykane w prywatnych domach meble cechują się wyjątkowym designem.
Wyjątkowe meble, jakich nie może zabraknąć w domu lub mieszkaniu
Bezprecedensowa jest na przykład leżanka bambusowa MADAM STOLTZ, którą cechuje pionierski, orientalny wygląd i konstrukcja z naturalnego materiału. Tak samo sprawdzi się leżanka Manou, naturalna, marki BLOOMINGVILLE. Dodatkowym atrakcyjnym meblem, jaki będzie unikatowym wyposażeniem wnętrza mieszkania może być fotel wiszący.

Wyposażenie do łazienek

Jakie cechy posiada fotel wiszący?
•    zawieszony na haku, umiejscowionym na przykład w suficie,
•    zawieszony na specjalnej ramie.
Tego typu fotel jest fenomenalnym oraz atrakcyjnym uzupełnieniem wnętrza. Co więcej przynosi on możliwość przydatnego wypoczynku.
Ciekawym oraz nadzwyczajnym ozdobnikiem mieszkania może być też pufa. Jest to niewielkie, obite materiałem siedzisko pozbawione oparcia, zazwyczaj dosyć niskie. Pufa może być stosowana jako podnóżek czy taboret. Co znacznie więcej, nie każda pufa musi być w kształcie prostopadłościanu. Przykładem jest chociażby zielona pufa z poliestru w kształcie łuku marki HÜBSCH. To estetyczne oraz nadzwyczajne rozwiązanie, które sprawdzi się w salonie każdego rodzaju. Śliczny, delikatny odcień nie rzuca się w oczy, lecz jest dyskretnym uzupełnieniem wnętrza.
Użycie wyjątkowych mebli zezwala na stworzenie szczególnej powierzchni – warto zatroszczyć się o wykonanie najlepszej jakości.